Usługi eventowe

Eventy to nasza pasja, dlatego zawsze podchodzimy do nich indywidualnie. 

Jeżeli macie pomysł na swoją realizację, chcecie zorganizować większe wydarzenie, potrzebujecie wsparcia przy kwestiach formalnych, takich jak pozyskanie zgód lub zależy Wam na wsparciu logistycznym, transporcie czy koordynacji wydarzenia na miejscu – na pewno Wam pomożemy!

Już od kilku lat zajmujemy się realizacją każdego z tych zadań, a słowo ,,niemożliwe” jest nam absolutnie obce!
Doskonale wiemy, że organizowanie własnych wydarzeń często wiąże się z dużą dawką emocji i stresu, dlatego
z przyjemnością weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność, abyście podczas realizacji mogli w pełni skupić się na zabawie. 

Jesteśmy tutaj dla Was, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej organizacji eventów?

W Hanana Events specjalizujemy się w dostarczaniu takich rozwiązań jak kompleksowe usługi eventowe, które obejmują zarówno planowanie, jak i wykonanie każdego aspektu. Od małych spotkań biznesowych po duże konferencje – nasz zespół zapewnia niezbędne wsparcie na każdym etapie organizacji. Profesjonalne zarządzanie eventami to klucz do sukcesu każdego wydarzenia, gdyż właściwe planowanie, koordynacja i realizacja są fundamentalne dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów oraz zadowolenia uczestników. W Hanana Events stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, co pozwala nam tworzyć wyjątkowe i niezapomniane imprezy dopasowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Poznaj oferowane przez nas usługi

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług eventowych, które są kluczowe dla każdego, kto pragnie stworzyć niezapomniane wydarzenie. Przez organizowanie imprez firmowych, które zwiększają spójność zespołów, po usługi takie jak kompleksowa obsługa eventów sportowych czy konferencji — nasza oferta jest dostosowana do specyficznych potrzeb każdego Klienta. Rozumiemy, jak ważne jest szczegółowe planowanie i perfekcyjne wykonanie, dlatego przykładamy wielką wagę do każdego aspektu organizacji — od logistyki po finalne detale. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych doświadczeń sprawiają, że każda zorganizowana przez nas impreza przekracza oczekiwania Klientów, przyczyniając się do ich sukcesu.

Kompleksowa organizacja eventów

Zarządzanie eventami w Hanana Events to kluczowa usługa, która stanowi o powodzeniu każdego wydarzenia. Proces planowania rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb i oczekiwań Klienta, co pozwala na dostosowanie każdego aspektu eventu, od wyboru lokalizacji po finalne wykonanie. Koordynatorzy imprez w Hanana Events pełnią centralną rolę, zapewniając płynną komunikację między wszystkimi stronami zaangażowanymi w organizację oraz nadzorując harmonogram wydarzenia. Ich doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu czasem i zasobami gwarantują, że każdy element jest precyzyjnie zaplanowany i zrealizowany, co skutkuje wysoce efektywnymi i pamiętnymi eventami.

Imprezy firmowe, integracyjne i nie tylko

W Hanana Events doskonale rozumiemy, jak kluczowe dla budowania silnej kultury organizacyjnej i morale w firmie są dobrze zaplanowane spotkania firmowe i integracyjne. Organizacja wydarzeń w naszym wykonaniu to selekcja odpowiednich atrakcji i aktywności, które są dopasowane do profilu i oczekiwań zespołu. Nasza metoda pracy pozwala na stworzenie niezapomnianego doświadczenia, które nie tylko integruje zespół, ale również odzwierciedla charakter i aspiracje firmy, co jest kluczowe dla długotrwałego wzrostu i zadowolenia pracowników. Organizacja imprez integracyjnych to jednak nie wszystkie usługi, jakie świadczymy. Oferujemy również zarządzanie wydarzeniami promocyjnymi, sportowymi, ekologicznymi, a nawet konferencjami.

Postaw na profesjonalne usługi eventowe

W Hanana Events pasja i doświadczenie idą w parze z perfekcyjnymi usługami organizacyjną, czyniąc nas idealnym partnerem. Jeśli chcesz, aby organizacja nie tylko spełniała, ale i przewyższała Twoje oczekiwania, to zapraszamy do kontaktu! Rozpocznijmy razem przygotowania do niezapomnianego wydarzenia, gdzie każdy szczegół będzie dopracowany z najwyższą starannością! Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu każda impreza staje się wyjątkowym doświadczeniem, które na długo pozostaje w pamięci uczestników. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław