Agencja eventowa Warszawa

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego projektu. Nasze doświadczenie w branży reklamowej i profesjonalizm sprawiają, że potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom dotyczącym organizacji. Jeżeli macie pomysł na swoje wydarzenie, chcecie zorganizować większe eventy, potrzebujecie wsparcia przy kwestiach formalnych lub zależy Wam na wsparciu logistycznym, transporcie czy koordynacji wydarzenia na miejscu – z pewnością Wam pomożemy!

Profesjonalna organizacja eventów

Od lat zajmujemy się realizacją różnorodnych wydarzeń reklamowych i nie tylko. Doskonale wiemy, że organizowanie własnych eventów często wiąże się z dużą dawką emocji i stresu, dlatego z przyjemnością bierzemy na siebie całą odpowiedzialność, abyście mogli w pełni skupić się na zabawie i czerpać radość z organizowanego przedsięwzięcia. Jako agencja eventowa oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje każdy aspekt organizacji – od pomysłu, przez planowanie, aż po realizację i zakończenie wydarzenia.

Jakie eventy organizujemy?

Hanana Events to profesjonalna agencja eventowa, która specjalizuje się w organizacji różnorodnych wydarzeń. Nasza oferta obejmuje eventy promocyjne, wydarzenia sportowe, pikniki firmowe, a nawet road show, targi czy konferencje. Organizujemy imprezy z najwyższym profesjonalizmem, dbając o detale, aby zaplanowane wydarzenia stały się idealnym miejscem do zabawy, rywalizacji czy integracji.

Doświadczenie, pasja i indywidualne podejście – Hanana Events

Agencja reklamowa Hanana Events to zespół doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Zawsze stawiamy na indywidualne podejście, dostosowując nasze usługi do specyficznych potrzeb Klienta. Dzięki temu możemy zapewnić realizację eventu na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszelkich oczekiwań.

Wydarzenia organizowane w Warszawie i nie tylko

Nasza firma reklamowa organizuje wydarzenia nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całej Polski. Bez względu na lokalizację – jako agencja eventowa zapewnimy Wam profesjonalne wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą!

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław