Agencja eventowa Gdańsk

Jako Hanana Events wiemy, jak ważne jest profesjonalne podejście do organizacji wydarzeń. Prowadzona przez nas firma eventowa oferuje kompleksowe usługi, które pozwalają naszym Klientom cieszyć się wyjątkowymi chwilami bez zbędnych trosk o szczegóły.

Indywidualne podejście do potrzeb

Macie własny pomysł na realizację? Chcecie zorganizować większe wydarzenie? A może potrzebujecie wsparcia przy kwestiach formalnych? Niezależnie od Waszych potrzeb na pewno Wam pomożemy! Jako agencja reklamy doskonale znamy się na specyfice różnorodnych eventów, od promocji produktów, przez konferencje, aż po targi czy road show.

Profesjonalizm i zaangażowanie, czyli wartości Hanana Events

Już od kilku lat zajmujemy się organizacją najróżniejszych imprez i wydarzeń. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że planowanie eventów staje się dla Was mniej stresujące i skomplikowane. Jako firma reklamowa doskonale wiemy, jak wiele wysiłku czy niepokoju może powodować organizacja, dlatego oferujemy usługi, za pomocą których przejmujemy na siebie całą odpowiedzialność za wydarzenie.

Szeroki wachlarz usług organizacyjnych

Nasza agencja eventowa oferuje szeroki wachlarz usług, które obejmują takie imprezy jak eventy reklamowe, wydarzenia ekologiczne, sympozja, zawody sportowe, pikniki dla firm czy konferencje. Każde z tych wydarzeń traktujemy z jednakową dbałością o szczegóły, zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji – od planowania, przez logistykę, aż po koordynację na miejscu.

Profesjonalna organizacja eventów w Gdańsku

Zaufajcie profesjonalistom i oddajcie organizację swojego wydarzenia w ręce ekspertów z Hanana Events. Nasza agencja eventowa działa na terenie całej Polski, a jednym z miast, w których świadczymy nasze usługi, jest Gdańsk.

Jesteśmy tu, by wspierać Was na każdym kroku i uczynić Wasze wydarzenie niezapomnianym. Skontaktujcie się z naszą agencją reklamową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i możliwościach współpracy. Hanana Events – Twój partner w organizacji niezapomnianych eventów!

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław