Agencja eventowa Kraków

Hanana Events to profesjonalna firma, która podchodzi do każdego projektu nie tylko z zamiłowaniem, ale i indywidualnym podejściem. Nasza specjalizacja to organizacja eventów, które pozostają na długo w pamięci uczestników. Niezależnie od skali wydarzenia zapewniamy kompleksowe wsparcie — od planowania, przez logistykę, aż po realizację na miejscu.

Profesjonalne usługi eventowe na terenie Krakowa

Jako firma reklamowa od wielu lat zajmujemy się planowaniem różnych rodzajów wydarzeń. Nasze doświadczenie obejmuje zarówno eventy promocyjne, jak i organizację imprez firmowych. Zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt wymaga unikalnego podejścia i precyzyjnej koordynacji, dlatego nasza agencja eventowa dba o każdy detal. Każde wyzwanie traktujemy jako okazję do wykazania się kreatywnością i profesjonalizmem.

Organizacja eventów od A do Z

W Hanana Events doskonale rozumiemy, że planowanie imprez wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Z tego powodu oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji. Nasze usługi eventowe obejmują formalności związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, wsparcie logistyczne, a także koordynację działań na miejscu wydarzenia. Dzięki nam organizacja imprez firmowych czy innych eventów staje się łatwiejsza i bardziej efektywna.

Jakie eventy organizujemy?

Jako agencja reklamowa zajmujemy się szerokim spektrum imprez. Organizujemy:

  • eventy promocyjne,
  • wydarzenia sportowe,
  • pikniki firmowe,
  • konferencje,
  • targi,
  • road show,
  • wydarzenia ekologiczne.

Gwarancja profesjonalizmu i kompleksowej organizacji

Naszą siłą jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Ponadto współpracujemy z najlepszymi dostawcami usług, co pozwala nam oferować rozwiązania na najwyższym poziomie. Dla nas priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz spełnienie jego oczekiwań.

Eventy na miarę Twoich potrzeb w Krakowie i nie tylko

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu małego spotkania biznesowego, czy dużej konferencji — nasza agencja eventowa stanie na wysokości zadania. Dostosowujemy usługi reklamowe do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zapewniając pełną elastyczność i profesjonalizm.

Jako agencja eventowa jesteśmy tutaj, aby spełniać Twoje marzenia o idealnym wydarzeniu. Organizujemy eventy w Krakowie oraz na terenie całej Polski, oferując usługi tam, gdzie są potrzebne. Zapraszamy do współpracy!

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław