Agencja eventowa Poznań

Planowanie czy koordynacja wydarzeń to nasza pasja od wielu lat. Jako doświadczona agencja eventowa oferujemy kompleksowe wsparcie w organizacji różnorodnych wydarzeń, niezależnie od ich skali i charakteru. Celem naszej firmy jest przejęcie wszelkich formalności, takich jak pozyskiwanie zgód, logistyka, transport oraz koordynacja wydarzeń, aby nasi Klienci mogli skupić się na czerpaniu radości z samego eventu.

Postaw na kompleksową obsługę eventów

Specjalizujemy się w organizacji szerokiego wachlarza eventów. Doskonale wiemy, że planowanie wydarzeń często wiąże się z dużą dawką emocji i stresu. Dlatego jako profesjonalna firma eventowa z przyjemnością przejmujemy na siebie całą odpowiedzialność za przebieg imprezy.

Sprawdź różnorodność naszej oferty

Hanana Events to agencja reklamowa, która dba o każdy szczegół realizacji imprezy. Organizujemy:

  • eventy promocyjne: spotkania biznesowe, konferencje prasowe, prezentacje produktów,
  • wydarzenia sportowe: biegi, turnieje, zawody,
  • pikniki firmowe: integracje, dni rodziny, festyny,
  • konferencje: sympozja, seminaria, spotkania branżowe.

Zapewnij sobie wsparcie na każdym etapie

Jako agencja eventowa zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji wydarzenia – od koncepcji, przez planowanie, aż po realizację i zakończenie projektu. Doświadczenie w branży reklamowej pozwala nam sprawnie koordynować nawet najbardziej wymagające wydarzenia. Działamy szybko i efektywnie, zawsze mając na uwadze najwyższą jakość usług.

Eventy w Poznaniu i całej Polsce

Organizacja eventów dla firm to jedna z naszych głównych specjalności. Hanana Events koordynuje wydarzenia w Poznaniu oraz na terenie całej Polski. Mobilność i elastyczność naszej firmy pozwalają nam dotrzeć w każde miejsce. Bez względu na lokalizację – jesteśmy gotowi zapewnić pełną obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy z Hanana Events – Twoją profesjonalną agencją eventową. Z pasją i zaangażowaniem zadbamy o organizację każdego projektu reklamowego i nie tylko!

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław