Agencja eventowa Katowice

W Hanana Events zdajemy sobie sprawę, że każde wydarzenie jest wyjątkowe i wymaga unikalnego podejścia. Jako profesjonalna agencja eventowa stawiamy na pełne zaangażowanie oraz kreatywność, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Niezależnie od tego, czy planujesz małe, kameralne spotkanie, czy duży, międzynarodowy event – my jesteśmy gotowi, aby Cię wesprzeć.

Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu Hanana Events

Nasza agencja reklamowa ma bogate doświadczenie w organizacji różnorodnych wydarzeń. Od lat realizujemy projekty, które wymagają precyzyjnej koordynacji i umiejętności zarządzania. Dzięki temu doskonale znamy wszystkie aspekty związane z formalnościami, logistyką oraz wsparciem na miejscu. Współpracując z naszą firmą reklamową, masz pewność, że każde zadanie zostanie wykonane z największą starannością.

Oferta usług skrojona na miarę Twoich potrzeb

Hanana Events to nie tylko firma eventowa czy reklamowa – to partner, który wspiera Cię na każdym etapie organizacji. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym eventy promocyjne, wydarzenia sportowe, pikniki dla firm, konferencje, targi, road show oraz wydarzenia ekologiczne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, dostosowując go do specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Zadbamy o Twój event

Jako agencja wiemy, że organizacja eventów często wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz niepokojem. Dlatego z przyjemnością koordynujemy cały przebieg wydarzenia, abyś Ty mógł w pełni cieszyć się eventowymi chwilami.

Wydarzenia w Katowicach i nie tylko

Jako agencja reklamowa Hanana Events zajmujemy się organizacją wydarzeń w Katowicach oraz na terenie całej Polski. Niezależnie od lokalizacji jesteśmy gotowi podjąć się Twojego projektu, dostarczając najwyższej jakości usługi i pełne zaangażowanie. Naszym celem jest sprawienie, aby każda impreza była wyjątkowa!

Zapraszamy do kontaktu! Zaufaj profesjonalnej firmie eventowej, która uczyni Twoje wydarzenie niezapomnianym przeżyciem!

Eventy promocyjne

Jak sama nazwana wskazuje, eventy promocyjne mają na celu wypromowanie Waszej marki. W tym celu stworzymy kreatywne rozwiązania, które na długo zostaną
w pamięci Waszego odbiorcy. Stoisko promocyjne dla Waszego punktu sprzedażowego? Może sampling napojów na plaży lub w galerii handlowej?

A może coś zupełnie nowego, czego nikt wcześniej nie zrobił! Daj znać jaki masz pomysł, a my zrobimy wszystko, aby stał się rzeczywistością!

Wydarzenia sportowe

Sport to nasza pasja, która przyczyniła się też do powstania agencji. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizacji wydarzeń biegowych, ale mamy też doświadczenie w organizacji imprez siatkarskich, piłkarskich i realizacjach obejmujących inne emocjonujące sporty. Wiemy, że dla każdego pojedynczy start może być niezapomnianą przygodą, którą pamięta się przez całe życie, dlatego zrobimy wszystko, aby moment rozpoczęcia danej konkurencji, był ukoronowaniem odwagi oraz przygotowań każdego uczestnika
i uczestniczki.

Pikniki firmowe

Nie ma nic lepszego, niż moment, kiedy możecie przyjść na imprezę, na której gwiazdą jesteś Ty, Twój zespół
i Wasza firma. Tak właśnie ma wyglądać piknik firmowy, który zostanie w Waszych głowach na długo i pozwoli nie tylko podsumować jakiś okres, ale też zintegrować się
i wspólnie zrelaksować. Zapewnijcie sobie chwilę wytchnienia, którą zapamiętacie na wiele lat.
Przygotujemy dla Was kompleksową ofertę, która będzie w pełni dopasowana do Waszych potrzeb
i preferencji.

Konferencje

Zdrowie? Uroda? Ekologia?
Chcecie przygotować jedno lub kilku dniową konferencję, ale nie macie pomysłu lub czasu, żeby się za to zabrać? Oto jesteśmy! Odezwijcie się do nas,
a pomożemy Wam przygotować konferencje począwszy od miejsca, cateringu, aż po całkowitą realizację. Cały czas będziemy z Wami na miejscu, żebyście w pełni korzystali
z uroków tego wspaniałego wydarzenia. 

Targi

Chcecie zebrać różnych wystawców
w jednym miejscu, przeprowadzić przy tym jakieś prelekcje, wykłady lub urozmaicić czas o jakieś ciekawe warsztaty, które dodatkowo przyciągną chętnych?

Chętnie w tym pomożemy! Wielokrotnie pracowaliśmy przy tego typu wydarzeniach, więc wiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy ich realizacji!

Road show

Macie w planach zaprezentowanie swojej firmy, marki lub produktu
w kilku miejscach w Polsce?

Przedstawcie nam Waszą koncepcję,
a my zajmiemy się pełnym przygotowaniem logistycznym całego przedsięwzięcia.

Dobór odpowiednich miejsc, zapewnienie hostess lub hostów, dekoracje oraz sama realizacja i obsługa na miejscu… zostaw to nam!

Koordynacja wydarzeń

Potrzebujecie koordynatorów, runnerów, którzy będą stawać na głowie, aby Wasza impreza wyglądała jak najlepiej?
Potrzebujecie do tego ludzi, którzy wiedzą, że wszystko może zmienić się kilka razy, a jedynie co odpowiedzą to ,,Już działamy!’’.
Jeżeli szukacie pomocy, to odezwijcie się do nas! Dla nas zawsze im większe wyzwanie, tym większa przyjemność.

Wydarzenia ekologiczne

Ekologia jest dla nas bardzo ważna.
Zawsze chętnie współpracujemy
z różnymi wykonawcami, którzy
są wirtuozami w jej promowaniu i doceniamy każdy projekt, który w swoich założeniach uwzględnia aspekty ekologiczne lub edukacyjne.

Logo Hanana Events
KONTAKT
+48 661 728 400
biuro@hananaevents.pl
Pn-Pt: 8:00-16:00

Paweł Janke
Usługi Eventowe – Hanana Events
ul. Księcia Witolda , nr 49, lok. 15
50-202 Wrocław